O nás

Megabazar Praha

Historie firmy Megabazar se píše od roku 2003, kdy byla založena s cílem dopřát zákazníkům komfort nákupu bílé techniky se servisem profesionálního prodejce a zároveň nabídnout nekompromisně nejlevnější ceny na trhu.

 

Naše vize

Tato vize byla a je postavena na několika bodech – prvním a každodenním cílem je Vaše plná spokojenost, dále odborná pomoc při výběru, poskytnutí záručního servisu, doprava v rámci celé Prahy zdarma a nabídka odvozu Vašeho původního spotřebiče. Abychom Vám vše co nejvíce zjednodušili a zpříjemnili, o Váš spotřebič se postaráme i veškerým pozáručním servisem za cenu náhradních dílů.

 

Naše ceny

Neuvěřitelně nízké ceny můžeme držet prodejem repasované bílé techniky…

 

Záruka na zboží

Díky pečlivě zvolené obchodní strategii Vám můžeme nabídnout nové spotřebiče s plnou dvouletou zárukou za poloviční, ale i třetinové ceny, než nabízí běžná obchodní síť.

 

Náš team

Dnes již stabilní místo na trhu jsme vytvořili profesionálním, osobním i velice pružným přístupem, který Vám poskytuje ředitel firmy František Novotný a hlavní manažeři prodeje Zdeněk Jelínek a Ladislav Šubrt. Dopravu pro Vás zajišťuje Filip Svojtka.

 

Věříme, že spokojený zákazník se k nám bude rád vracet.